راهنمای ارائه مقاله

سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی مناطق نیمه خشک

راهنمای ارسال و ارائه مقاله ها در کنفرانس

راهنمای ارسال مقاله

مقالات رسیده برپایه محورهاي تخصصي كنفرانس، مورد بررسي قرار می‌گیرند. داوران از اساتيد محترم دانشگاه انتخاب شده‌اند و ملاك‌هاي بررسي دامنه‌ای از اصالت علمي، روش تحقيق و شيوه نگارش تا دربردارندگی تجربیات عملی و قابلیت الگوبرداری، را شامل می‌شود به‌طور کلی انتظار می‌رود، مقالات رسیده به کنفرانس دارای محتوای پژوهشی و تحقيقاتی در مباني نظري، الگوها و تجربیاتی عملی و فنون و مهارت‌هاي تخصصی متناسب با محورهاي مطروحه كنفرانس باشند. بر اين اساس، مقالات مورد انتظار، جنبه پژوهشي و یا مطالعه موردی خواهند داشت.

مقالات منتخب در دو بخش شفاهی و پوستری در زمان برگزاری کنفرانس در سالن اصلي و يا سالن‌هاي جانبي با نظارت پانل‌های تخصصی ارايه خواهند شد. در نهایت با جمع‌بندی نظرات داوران کمیته علمی، پانل‌های تخصصی و شرکت‌کنندگان کنفرانس، مقالات برتر انتخاب‌شده و از نویسندگان مقالات برگزیده با اهدای جایزه، تندیس و لوح تقدیر قدردانی خواهد شد.

دانلود راهنمای تدوین اصل مقالات به زبان فارسی

در صورت تمایل به ارسال مقاله به زبان فارسی فقط اصل مقاله فارسی و در صورت تمایل به ارسال مقاله به زبان انگلیسی فقط اصل مقاله انگلیسی را آپلود نمایید.

  • متن مقالات به یکی از دو زبان فارسي يا انگليسي نوشته شده، از نظر املايي و نگارشي به دقت تصحيح شود در صورت آماده‌سازی مقاله به زبان فارسی، چکیده مقاله به زبان انگلیسی نیز تهیه و به همراه اصل مقاله از طریق سایت ارسال گردد
  • متن کامل مقالات بایستی مطابق فرمت تدوین مقالات تهیه گردند
  • تمامی مقالات بایستی در محیط مایکروسافت ورد ۲۰۰٣ به بالا تایپ و آماده‌سازی شوند.
  • کلیه مقالات به زبان انگلیسی، بایستی بر اساس فرمت آماده‌سازی مقالات به زبان انگلیسی آماده‌سازی شوند.
  • نفر دوم و سوم نویسندگان مقالات برگزیده، از تخفیف پنجاه درصدی در ثبت‌نام کنفرانس برخوردار خواهند بود
  • تنها مقالات رسیده به دبیرخانه کنفرانس از طریق سایت و منوی ارسال مقالات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دانلود راهنمای تدوین اصل مقالات به زبان انگلیسی


گالری تصاویر دوره های قبل

اطلاعات مهم کنفرانس

آدرس دبیرخانه

برگزار کنندگان

بازدید کنفرانس هیدرولوژی